Transformacja energetyczna - przykład Niemiec, Austrii i Szwajcarii  to temat spotkania, jakie w dniu 21 listopada poprowadzi dr Anna Kucharska (początek godz. 15.30 – sala S.5).

Pani Anna jest doktorem nauk społecznych w dziedzinie nauk o polityce, asystentem w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz ekspertem Instytutu Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza. Jest także stypendystką na Uniwersytecie Duisburg-Essen w Niemczech, członkinią Polskiego Towarzystwa Nauk Politycznych i Polskiego Towarzystwa Studiów Międzynarodowych. W swoim dorobku naukowym posiada wiele publikacji, analiz i raportów eksperckich. Obszar zainteresowań naukowych Pani Doktor obejmuje politykę i bezpieczeństwo energetyczne ze szczególnym uwzględnieniem państw niemieckojęzycznych.

Spotkanie organizowane jest we współpracy z Samorządem Studenckim Politechniki Rzeszowskiej. Link do wydarzenia na Fb
Zgłoszenia chętnych do udziału w spotkaniu przyjmuje prodziekan WZ ds. rozwoju i kontaktów z gospodarką dr Mariusz RuszelTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.