Studenckie Koło Naukowe "Eurointegracja", Katedra Ekonomii Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza we współpracy z PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna SA Oddział Elektrociepłownia Rzeszów serdecznie zapraszają do udziału w wizycie studyjnej w Elektrociepłowni Rzeszów (Rzeszów, ul. Ciepłownicza 8) 10 czerwca 2016 r. g. 12:45-15:00.

W spotkaniu wezmą udział pracownicy Katedry Ekonomii oraz studenci kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne (specjalizacja: bezpieczeństwo ekonomiczne). W spotkaniu może uczestniczyć maksymalnie 30 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona. Osoby zainteresowane (pracownicy naukowi lub studenci) proszeni są o przesłanie maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z imieniem i nazwiskiem, nr pesel, adresem zamieszkania, serią i nr dowodu osobistego wpisując w temacie: "Wizyta studyjna w Elektrociepłowni" w terminie do 6 czerwca br.

12:45-14:00 - Zwiedzanie Elektrociepłowni Rzeszów

14.00-15.00 - Dyskusja na temat odbudowy systemu elektroenergetycznego aglomeracji rzeszowskiej po wystąpieniu blackout

Serdecznie zapraszamy!