W dniu 19 maja 2016 roku na spotkaniu SKN "Eurointegracja" prezentację na temat Bośni i Hercegowiny zaprezentowała Ana Ilijasevic (bośniacka studentka będąca na wymianie w ramach programu IAESTE). Podczas spotkania członkowie koła dowiedzieli się o wielu rzeczach dotyczących tego pięknego kraju zarówno w sferze politycznej, gospodarczej jak i kulturowej.

Poznaliśmy także tradycyjne zwyczaje obywateli Bośni i Hercegowiny. Niezwykłą ciekawostką dla wszystkich studentów okazała się informacja dotycząca kadencyjności i ilości prezydentów w BiH. BiH to jedyny kraj na świecie, który ma 3 prezydentów których kadencja trwa tylko 4 miesiące.

Po spotkaniu odbyła się tradycyjna polska integracja na "Grzybie" dzięki której mogliśmy wymienić spostrzeżenia na wiele studenckich tematów.

Serdecznie dziękujemy Anie za tą niezwykle ciekawą podróż do Bośni i Hercegowiny.