Interesujesz się energetyką? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę, ale nie wiesz od czego zacząć? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi "TAK" - My Ci w tym pomożemy!

W dniu 25.01.2018 r. na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza odbędzie się spotkanie z Alumnami VI edycji Akademii Energii im. Lesława A. Pagi. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 13:00 w sali L-17 (budynek "L", PRz).

W paru zdaniach o Akademii Energii im. Lesława A. Pagi. Akademia Energii to projekt edukacyjny skierowany do osób, które z branżą energetyczną wiążą swoją przyszłość zawodową. Skierowany jest on do studentów i absolwentów uczelni wyższych (rozpoczęty III rok studiów - nieukończony 27 rok życia) oraz studentów i absolwentów kierunków: prawo,ekonomia, finanse oraz uczelni technicznych.
Celem Akademii jest stworzenie platformy wymiany wiedzy pomiędzy praktykami z wieloletnim doświadczeniem w branży energetycznej a osobami stojącymi dopiero u progu kariery w tym sektorze.

Podczas spotkania "Poznaj drogę do Akademii Energii" swoje doświadczenia w związku z AE przedstawi Pan Maciej Sznajder, który jest Alumnem VI edycji Akademii Energii im. Lesława Pagi, absolwentem Politechniki Rzeszowskiej na Wydziale Zarządzania, członek Komitetów Organizacyjnych Konferencji Naukowych "Bezpieczeństwo energetyczne - filary i perspektywa rozwoju" oraz byłym prezesem SKN "Eurointegracja".


Zapraszamy na spotkanie!

Link do wydarzenia na fb:

https://www.facebook.com/events/1703430143010869/?active_tab=discussion

Fanpage SKN:

https://www.facebook.com/StudenckieKoloNaukoweEurointegracja/