Studenckie Koło Naukowe "Eurointegracja", Katedra Ekonomii Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza we współpracy z Polskim Górnictwem Naftowym i Gazownictwem S.A. - Oddział w Sanoku serdecznie zapraszają do udziału w wizycie studyjnej w zakładzie górniczym Podziemnym Magazynie Gazu w Husowie.

Termin: 6 marca 2018 r.  g. 10:00-14:00

W spotkaniu wezmą udział studenci kierunku "Bezpieczeństwo wewnętrzne" (specjalizacja: bezpieczeństwo ekonomiczne) z Wydziału Zarządzania PRz oraz kierunku "Energetyka" z Wydziału Elektrotechniki i Informatyki PRz, studenci zrzeszeni w Studenckim Kole Naukowym „Eurointegracja”, a także pracownicy Katedry Ekonomii WZ PRz. Zostało kilka wolnych miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do niedzieli 4 marca 2018 r.

Szczegółowe pytania proszę kierować do Studenckiego Koła Naukowego "Eurointegracja" email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Program

• 10:00 - zbiórka przed budynkiem L Politechniki Rzeszowskiej (Al. Powstańców Warszawy 8),
  • 10:15-11:00 - przejazd autokarami do zakładu górniczego Podziemnego Magazynu Gazu w Husowie,
  • 11:00-13:00 - zwiedzanie zakładu górniczego Podziemnego Magazynu Gazu w Husowie oraz spotkanie z pracownikami PGNiG Oddział w Sanoku,
  • 13:00-14:00 - przejazd autokarami na Politechnikę Rzeszowską (Al. Powstańców Warszawy 8).

Serdecznie zapraszamy!

Link do wydarzenia na facebook'u: